02644235451-3

info@hediyeladan.com

هدیه لادن

چطور می‌توانیم کمکتان کنیم؟

FAQ

محصولات

مهم‌ترین محصولات هدیه لادن در دسته کیک، نان‌های حجیم، شیرینی‌های لایه‌ای قرار می‌گیرد. شما می‌توانید در سایت هدیه لادن درباره جزییات هر محصول بیشتر بخوانید.

هدیه لادن برای تهیه محصولات باکیفیت، بهترین مواد اولیه را در نظر می‌گیرد.

هدیه لادن تلاش کرده است که تا 90 درصد مواقع، پاسخ به این سوال مثبت باشد. با این حال ممکن است در مواردی به خاطر حمل و نقل، نگهداری فروشندگان و… کمی تغییرات ظاهری اتفاق بیافتد.

یکی از مهمترین نکاتی که در تولید محصولات هدیه لادن به آن پرداخته‌ایم انتخاب ماده اولیه مناسب برای بسته‌بندی و ارائه محصولات است. در این راستا از موادی استفاده کرده‌ایم که در برابر گرما، تغییرات دما، جابه‌جایی و…مقاوم است. در نتیجه می‌توانید با اطمینان محصولات هدیه لادن را در سراسر ایران مصرف کنید.

ثبت سفارش

با ارتباط با شرکت هدیه لادن می‌توانید به طور مستقیم با مدیران شعب در ارتباط باشید و ثبت سفارش خود رابه صورت عمده انجام دهید.

هدیه لادن خدمات متنوعی را برای ارائه محصولات در نظر گرفته است. در نتیجه شما با هر میزان فضا و نیاز می‌توانید برای فروش محصولات اقدام نمایید. برای این منظور کافی است با شماره دفتر مرکزی تهران تماس حاصل بفرمایید تا کارشناسان مربوطه راهنمایی‌تان کنند.

محصولات هدیه لادن را (به صورت تک و خورده) از کجا بخرم؟
کلیه محصولات هدیه لادن در فروشگاه‌های زنجیره‌ای سراسر کشور قابل تهیه هستند. علاوه بر فروشگاه‌ها و سوپرمارکت‌های محلی نیز در مسیر فروش محصولات قرار دارند.

ارتباط

هدیه لادن در پلتفرم: اینستاگرام، با شناسه کاربری hediyeladan.nanavaran@قابل دسترس می‌باشد.

می‌توانید پیشنهادات و انتقادات خودتان را از طریق شبکه‌های اجتماعی، وب سایت، ایمیل (info@hediyeladan.com) و همچنین خطوط ارتباطی شرکت در میان بگذارید.